Menu
X

ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII PLASMOLIFTING ™ W TRYCHOLOGII

Zastosowanie technologii Plasmolifting ™ w trychologii pozwala na lokalne stymulowanie wzrostu włosów, zapobieganie ich utracie i optymalizację stanu trzonu włosa: włosy stają się lśniące, bardziej elastyczne i gęste. Znacznie zmniejszyło nasilenie klinicznych objawów trichotypulozy („rozszczepione włosy”).

Procedura „Plazmolifting” opiera się na opatentowanej metodzie obróbki krwi, która polega na zastosowaniu specjalnego zestawu probówek do biotechnologii próżniowej i przestrzeganiu specjalnej zasady wirowania. Podczas zabiegu krwi autologiczne osocze krwi jest uwalniane z krwi, której wstrzyknięcia są wstrzykiwane do skóry głowy.

Autologiczne osocze płytek krwi zawiera czynniki wzrostu, aminokwasy, mikroelementy, hormony, białka i witaminy w ich naturalnej kombinacji.

Zastrzyki płytek autologicznego osocza, aby zapobiec umierające mieszków włosowych i ułatwić przejście mieszków włosowych z fazy telogen do fazy anagenu. Wyniki działania plazmy jest poprawa mikrokrążenia i metabolizmu komórkowego, zwiększyć lokalną odporność skóry głowy, tłumienia chorobotwórczych roślin, zapewniając aktywną podaż mieszków włosowych.

WSKAZANIA:

Słabe, kruche, rozszczepione włosy.
Łojotok (łupież).
Wypadanie włosów (ogniskowe, rozproszone, androgenowe łysienie).
Zmniejszenie objętości włosów i pogorszenie ich jakości.

Efekt procedury:

Zmniejszenie intensywności wypadania włosów.
Wzmocnienie mieszków włosowych.
Normalizacja gruczołów łojowych.
Eliminuje łupież, suchość, swędzenie.
Zmniejszenie nasilenia objawów klinicznych trichofizozy.
Zwiększenie średnicy i zwiększenie gęstości włosów.
Powróć do elastyczności, połysku i objętości włosów.

Informacje dla kosmetologów

Charakterystyczną cechą i niewątpliwą zaletą procedury przeprowadzonej przy użyciu technologii Plasmolifting jest jej zgodność z innymi procedurami i możliwość zwiększenia ich wydajności. Działanie biologiczne, wynikające z procedury Plasmoliftingu na tkankach, pozwala uznać ją za podstawowy etap kompleksowej terapii skóry głowy.

 

  • Terapia laserowa
  • Masaż
  • Mezoterapia
  • Leki
  • Terapia Ozonem
Ostanio dodane gabinety
Odwiedź nas

© Copyright 2018 Plasmolifting – osocze bogatopłytkowe. All rights reserved. UOUAPPS